top of page

MIKROMAT Dzień Kompetencji 2022Szanowni Państwo,


mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną edycję Dnia Kompetencji MIKROMAT. Podczas tegorocznego spotkania, będziecie Państwo mieli ponownie możliwość zapoznać się z naszymi zakładami produkcyjnymi w Dreźnie oraz Bobritzsch-Hilbersdorf przy Freiberg.

Od godziny 10:00 do 12:00 będzie miało miejsce oficjalne otwarcie oraz przywitanie gości w zakładzie produkcyjnym MIKROMAT Direkt Form(Gewerbegebiet Freiberg-Ost, Ahornstraße 11, 09627 Bobritzsch-Hilbersdorf).

Główny zakład produkcyjny MIKROMAT będzie do Państwa dyspozycji od 11:30 do 17:00 (Niedersedlitzer Straße 37, 01239 Dresden).

Podczas tegorocznego Dnia Kompetencji zaprezentujemy Państwu nasze precyzyjne portale frezarskie oraz szlifierki typu "G" (m. in. do szlifowania gwintów oraz ślimacznic). Jednym z głównym punktów programu będzie również prezentacja najnowszych rozwiązań dla precyzyjnej obróbki wielkogabarytowych części w produkcji maszyn.

Będziecie Państwo mieli również wgląd w MIKROMAT RAPID TECHNOLOGIES, a także optymalizacji procesów i produkcji części.

Jak co roku, także i tym razem zaplanowana została dyskusja na podium

o godzinie 14:00, podczas której będziemy chcieli omówić z Państwem pomysły, projekty oraz Państwa doświadczenia z zakresu produkcji części. W tym celu przedstawione zostaną specjalistyczne prezentacje.

Tradycyjne na zakończenie Dnia Kompetencji w zakładzie produkcyjnym odbędzie się MIKROMAT-summit o 17:30, po którym chcielibyśmy Państwa zaprosić na spotkanie Come together w restauracji Pillnitzer Elbblick (Söbrigener Str. 2, 01326 Dresden).

W razie Państwa pozytywnej decyzji o uczestnictwie w Dniu Kompetencji w tym roku, prosimy o informację zwrotną do 31.05.2022 mailowo: office@hightechnology.com.pl lub telefonicznie: 697 085 926.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dniu Kompetencji MIKROMAT 2022!9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page