top of page

Dzień Kompetencji MIKROMATChcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na Dzień Kompetencji firmy MIKROMAT, organizowany w tym roku 13.06.2019 w Dreźnie.


Tegoroczny Dzień Kompetencji rozpoczyna się o godzinie 10:00 w naszym zakładzie produkcyjnym MIKROMAT Direkt Form (Ahornstrasse 11, 09627 Bobritzsch-Hilbersdorf).


Następnie w godzinach 11:30 - 17:00, zapraszamy Państwa do siedziby firmy MIKROMAT w Dreźnie, Niedersedlitzer St. 37, 01239 Drezno.


MIKROMAT od ponad 150 lat działa na polu technologii i maszyn, specjalizując się przede wszystkim w obróbce precyzyjnej.

Nasze kompetencje technologiczne zaprezentujemy Państwu na maszynach portalowych MIKROMAT, przeznaczonych do precyzyjnej obróbki mechanicznej z serii 12V, 20V i 40V.


Dodatkowo podczas Dnia Kompetencji będziecie Państwo mogli zapoznać się z naszą ofertą szlifierek typu "G" - do szlifowania między innymi gwintów i ślimacznic oraz zapoznać się z nowościami MIKROMAT Rapid Technologies (MRT) i MIKROMAT 4.0. W hali montażowej będziecie Państwo mogli zapoznać się z naszymi możliwościami produkcyjnymi, zarówno od strony procesów wielkogabarytowej obróbki precyzyjnej, jak i szlifowania precyzyjnego gwintów, ślimacznic oraz zróżnicowanych profili. Nasze szlifierki gwintowe wykonują również prace typu axis-parallel i kątowe szlifowanie wgłębne.


Od godzinie 14:00 zaplanowaliśmy czas na dyskusję otwartą. Zapraszamy na ciekawe wykłady!


Tradycyjnie już o godzinie 18:00 zapraszamy Państwa na uroczysty bankiet w miłej atmosferze na „Elbterrasse Wachwitz Dresden“.


Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Kompetencji MIKROMAT 2019!


Prosimy o informację zwrotną czy będziecie Państwo chcieli wziąć udział w MIKROMAT Dzień Kompetencji:

- mailowo na adres: biuro.pl@mikromat.net / office@hightechnology.com.pl - lub telefonicznie: +48 12 659 31 45


Cieszymy się na Państwa potwierdzenie!

13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page