top of page

Technologie

High Technology oferuje szeroki zakres technologii - w naszej ofercie znajdziecie Państwo centra obróbcze, frezarki, szlifierki, prasy mechaniczne i hydrauliczne, tokarki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę także o usługę obróbki mechanicznej, MIKROMAT DF (Direkt Form) oraz narzędzia HSC.

Wiemy jak ważny jest dobór odpowiednich maszyn do zapewniania sprawnej produkcji na najwyższym poziomie, wiemy jednak też, że maszyny to nie wszystko - ważna jest kompleksowa oferta dająca wsparcie na różnych etapach produkcyjnych.

MIKROMAT DF (DIREKT FORM)

Zylinder_Direktform_008__2__pfad_04_c447

 Zakres usług sięga od projektowania 3D po dostawę w pełni obrobionych części w bardzo krótkim czasie (Rapide Technologie). Optymalny przebieg działań dzięki doświadczonym managerom projektów. Wykorzystajcie Państwo nasze kompetencje zawarte w kompleksowej ofercie.

Obróbka metali

md-1-3.jpg

Oprócz maszyn do obróbki, oferujemy przy współpracy firm partnerskich wykonywanie części na zlecenie. Nasza oferta obróbki elementów bazuje na parkach maszynowych, w których skład wchodzą między innymi takie maszyny jak:

MIKROMAT 8V, 12V, 20V oraz KERN Micro

Narzędzia HSC

Bez tytułu.jpg

Nasz oferta bazuje na produktach najwyższej jakości niemieckiego producenta, który od 45 lat jest niezawodnym dostawcą wysokoprecyzyjnych narzędzi dla obróbki ubytkowej i narzędziowych systemów logistycznych.

bottom of page