top of page

MIKROMAT Dzień Kompetencji 2021

Zaproszenie na coroczny Dzień Kompetencji MIKROMAT – 10.06.2021


Szanowni Państwo,


tradycyjnie już mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dzień Kompetencji w firmie MIKROMAT. Pomimo obecnej sytuacji na świecie i dopasowanej do niej formy, zeszłoroczny Dzień Kompetencji okazał się niebywałym sukcesem. Dlatego też zdecydowaliśmy również w tym roku chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasze Highlights!


10 czerwca 2021 roku ponownie otwieramy dla Państwa drzwi naszego zakładu produkcyjnego, aby przedstawić najnowsze osiągnięcia MIKROMAT. Od godziny 10:00 rozpoczniemy oprowadzanie po fabryce, które jak poprzednio odbędzie się w małych grupach. Do każdej grupy przydzielony zostanie indywidualny opiekun, który zaprezentuje Państwu naszą produkcję oraz montaż.


Co nowego w MIKROMAT?


MIKROMAT Drezno:

MIKROMAT 12V – gotowa maszyna, której pracę można zobaczyć „na żywo“

MIKROMAT 20V – obecnie wykonujemy montaż wstępny poszczególnych elementów składowych oraz niedługo rozpoczniemy montaż samej maszyny.

MIKROMAT 3GX – nasza najmniejsza maszyna z opcjonalnym układem wewnętrznego szlifowania i możliwością szlifowania wałów gwintowych.


Hala produkcyjna MIKROMAT Rapid Technologies niedaleko Freiberg:

Nowe możliwości inżynierskie z zakresu optymalizacji topologii.


Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia tego dnia pełnego nowych informacji z nami. Prosimy o informację zwrotną (najlepiej jak najszybciej), czy będziecie Państwo zainteresowani udziałem w tegorocznym Dniu Kompetencji MIKROMAT. W dalszej kolejności podeślemy do Państwa więcej informacji odnośnie przebiegu tego wyjątkowego dnia.


Zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie: biuro.pl@mikromat.net / +48 697 085 926


Cieszymy się, że będziemy mogli się spotkać z Państwem podczas Dnia Kompetencji MIKROMAT 2021!


Zespół High Technology - Maszyny i Precyzja

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page