top of page

Systemy laserowe GFH

ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE DLA OBRÓBKI LASEROWEJ 

 

GFH GmbH jest jednym z globalnych liderów i technicznych pionierów z zakresu koncepcji i konstrukcji wysokoprecyzyjnych systemów mikro laserowych, z laserami krótkopulsacyjnymi (UKP). 

Priorytetem dla nas są stały wzrost rozwoju laseru "narzędziowego", dzięki któremu już dzisiaj możliwe jest przeprowadzenie zróżnicowanych procesów obróbczych od cięcia, poprzez toczenie i wiercenie, aż po strukturyzację z najbardziej wymagającą tolerancją. Dzięki temu Technika Laserowa GFH nie tylko polepsza produktywność w produkcji seryjnej, ale także kładzie podwaliny dla nowoczesnych procesów produkcyjnych i przyszłych zleceń.

Dodatkowo Firma oferuje profesjonalne usługi obróbcze, wg indywidualnych wymagań klienta i specyficznych wytycznych. Produkcja odbywa sie na centrach produkcyjnych własnej produkcji. 

Maszyny seryjne oraz rozwiązania indywidualne

Ze względu na szerokie spektrum zastosowania nasze portfolio maszyn dla obróbki mikrolaserowej obejmuje zróżnicowane spektrum standardowych maszyn, które jesteśmy w stanie dopasować pod indywidualne wymagania w łatwy i efektywny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najkrótsze terminy dostaw i gwarantujemy jednocześnie optymalne wyniki produkcyjne jak i wysoką wydajność planowania dla naszych klientów. 

Przy bardzo specjalistycznych wymaganiach, jesteśmy w stanie dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie maszyn specjalnych, zaproponować rozwiązania szyte na miarę, także z zakresu VDA 6.4.

1531472891.jpg
lasermikrobearbeitung-maschinenbau.png
bottom of page